György Nemeth - Konvolut 2 obrazů - Statky

Olej na kartonu, oba 13x19 cm. Signovány vpravo dole Nemeth Gyorgy. Rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

54758. Konvolut 2 obrazů - Statky
Dražba ukončena:27.01.2021 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč