Gyssling - Pod zříceninou

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Gyssling. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Gyssling
25426. Pod zříceninou
Dražba ukončena:29.11.2018 22:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč