Gyssling

25426. Pod zříceninou

popis: Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Gyssling. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 4 100 Kč