Gyula Szabó - Zátiší s pomerančem

Olej na překližce, 80x35 cm. Signováno vpravo nahoře špatně čitelně Gyula Szábó. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

29476. Zátiší s pomerančem
Dražba ukončena:27.03.2019 18:48:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč