Olej na překližce, 80x35 cm. Signováno vpravo nahoře špatně čitelně Gyula Szábó. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..