Gžel - Gželská konvice na čaj s vnitřní řezbou

Porcelán, výška 40 cm, šířka 32 cm. Značeno zespoda azbukou Gžel.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Gžel
50004. Gželská konvice na čaj s vnitřní řezbou
Dražba ukončena:07.10.2020 23:13:27
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč