H. Fried - Portrét ženy

Litografie, 31x26 cm, signováno vlevo dole H. Fried 1824, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

4583. Portrét ženy
Dražba ukončena:25.05.2016 19:54:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč