H. Aussandon - Květinové zátiší

Olej na plátně, 36x45 cm. Signováno vlevo dole H. Aussandon. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35107. Květinové zátiší
Dražba ukončena:25.09.2019 20:07:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:8 000 Kč