H. Clar - Zimní procházka

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole H. Clav. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

36501. Zimní procházka
Dražba ukončena:30.10.2019 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč