H. Daumier, C. J. Traviés a další - Konvolut 10 grafických listů

Litografie, od 30x23 cm do 19x20 cm. Všechny signovány v tisku. Volné listy. Z časopisu Le Charivari.

Pozn.: Mírně poškozeno.

H. Daumier, C. J. Traviés a další
66781. Konvolut 10 grafických listů
Dražba ukončena:14.10.2021 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 18.09.2021 20:14:02 2624