H. Gautier

53010. Procházka v horské krajině

popis: Olej na plátně, 19x29 cm. Signováno vpravo dole H. Gautier. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:24:25

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč