H. Merzenich - Bárky v přístavu

Olej na kartonu, 35x35 cm. Signováno vpravo dole H. Merzenich. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36879. Bárky v přístavu
Dražba ukončena:31.10.2019 22:49:12
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč