Haesaerts - Žena s miskou

Olej na plátně. 75x60 cm. Signováno vpravo dole Haesaerts. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Haesaerts
40115. Žena s miskou
Dražba ukončena:30.01.2020 21:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 30.01.2020 20:59:13 2765