Hana Phillips Knoblochová

52283. Rafael, skřítek domácí

popis: Kombinovaná technika - enkaustika, vymývaná tuš, akvarel, 19x10 cm. Signováno dole uprostřed Hana Phillips Knoblochová. Volný list.

Pozn.: Pochází z cyklu Skřítci. Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: Narodila se v Praze roku 1967. Studovala soukromě malbu a grafiku 9 let u prof. Ouhela a Plačka. Ve své volné tvorbě se věnuje technice velkoplošných batik a ilustracím, vytvořila značku pro Cenu Františka Myšáka. Rozsah její práce pro děti byl v roce 2000 oceněn Českým výborem pro UNICEF. Vystavuje doma (Praha, Bílina) i ve světě (Vídeň, Portland USA, Corvallis USA), kde je řada jejích batik v soukromých sbírkách. Je uvedena ve Slovníku českých a slovenských výtvarných umělců 1950-2000 (Chagall).

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 11.11.2020 20:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen