Hans Falk - Barevná abstrakce

Stav: Mírně poškozeno.

Monotyp, 50x60 cm. Signováno vpravo dole H. Falk. Volný list.

Pozn.: Přiloženy fotografie z ateliéru, věnování, dopis od autora.

Hans Falk
37553. Barevná abstrakce
Dražba ukončena:14.11.2019 22:28:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč