Hans Piperger

35055. Posezení u stolu

popis: Olej na plátně, 22x31 cm. Signováno vlevo dole H. Piperger 1893. Rám.

Pozn:: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 09.08.2019 20:20:22 3398
1 000 Kč 08.08.2019 16:18:19 5666