Hans Piperger - Posezení u stolu

Olej na plátně, 22x31 cm. Signováno vlevo dole H. Piperger 1893. Rám.

Pozn:: Rám i malba mírně poškozeny.

35055. Posezení u stolu
Dražba ukončena:25.09.2019 19:13:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč