Hans Piperger

35055. Posezení u stolu

popis: Olej na plátně, 22x31 cm. Signováno vlevo dole H. Piperger 1893. Rám.

Pozn:: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 25.09.2019 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč