Hans Johann Wagner - Benátky

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole H. Wagner. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1866 – 1940
Rakouský malíř.

35347. Benátky
Dražba ukončena:26.09.2019 20:45:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč