Hanze - Bohatá kytice

Olej na plátně, 83x93 cm. Signováno vpravo dole Hanze. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Hanze
23505. Bohatá kytice
Dražba ukončena:31.10.2018 18:32:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč