Hanzlík - U vody

Olej na plátně, 50x35 cm, signováno vpravo dole Hanzlík 1904, rám.

11988. U vody
Dražba ukončena:29.06.2017 20:13:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč