Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem králíka

Sklo, biskvit, opleteno sklářskou nití, výška 9 cm, hmotnost 847 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
72238. Těžítko s motivem králíka
Dražba ukončena:23.01.2022 20:37:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč