Harrachov, poč. 20. století - Těžítko s motivem sokola (Sokol na čince)

Sklo, biskvit, fazetováno, výška 10 cm, hmotnost 888 g.

Pozn.: Mírně poškozeno.

72244. Těžítko s motivem sokola (Sokol na čince)
Dražba ukončena:23.01.2022 20:51:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč