Harunobu Suzuki

64487. Gejša

popis: Dřevořez, 30x19 cm. Neznačeno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:26:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 13.08.2021 8:55:53 766