Hašek - Odpočinek pod stromy

Olej na plátně, 65x100 cm, signováno vlevo dole Hašek 1972, olištováno.

Pozn.: Malba poškozena.

13478. Odpočinek pod stromy
Dražba ukončena:25.10.2017 19:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč