Heinrich Jakesch - Biedermayerovská dáma

Lept s akvatintou, 42x36 cm. Signováno vpravo dole tužkou Heinrich Jakesch. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
56933. Biedermayerovská dáma
Dražba ukončena:18.03.2021 19:23:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč