Heinrich Jakesch - Čajový dýchánek

Lept s akvatintou, 35x25 cm. Signováno vpravo dole tužkou Heinr. Jakesch. Volný list.

Pozn.: Papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
307371. Čajový dýchánek
Dražba ukončena:20.01.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč