Heinrich Jakesch - Karlův most

Lept, 34x26 cm.Signováno vpravo dole tužkou H. Jakesch. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
307386. Karlův most
Dražba ukončena:22.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč