Lepty, od 39x21 cm do 33x25 cm. Všechny signovány. Volné listy.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1867-1909
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.