Heinrich Jakesch

56768. Konvolut 3 pragensií

popis: Lepty, od 39x21 cm do 33x25 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

zbývá: 19 dnů, 9 hodin

konec dražby: 17.03.2021 19:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč