Heinrich Jakesch - Konvolut 3 pragensií

Lepty, od 39x21 cm do 33x25 cm. Všechny signovány. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
56768. Konvolut 3 pragensií
Dražba ukončena:17.03.2021 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč