Heinrich Jakesch - Soubor 2 grafických listů

Lepty, od 33x25 cm do 26x32 cm. Signováno vpravo dole H. Jakeš. Volné listy.

Pozn.: 1x papír mimo tiskovou plochu poškozen.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

44471. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:13.05.2020 21:15:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč