Lept s akvatintou, 41x64 cm a 36x26 cm. Signovány vpravo dole Heinrich Jakesch. Volné listy.
Pozn.: Papíry poškozeny.
o autorovi: 1867-1909
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.