Heinrich Jakesch - Soubor 2 grafických listů

Lept s akvatintou, 41x64 cm a 36x26 cm. Signovány vpravo dole Heinrich Jakesch. Volné listy.

Pozn.: Papíry poškozeny.

o autorovi: 1867-1909

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

Heinrich Jakesch
50266. Soubor 2 grafických listů
Dražba ukončena:14.10.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč