Heinrich Recker - Na hory

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 11x17 cm. Signováno vpravo dole H. Recker. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

35532. Na hory
Dražba ukončena:26.09.2019 23:16:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 200 Kč