Helen - Spěchající dívka

Kombinovaná technika, 32x24 cm. Signováno vpravo dole Helen. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Helen
20633. Spěchající dívka
Dražba ukončena:31.05.2018 21:59:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.05.2018 10:43:16 793