Olej na plátně, 77x35 cm. Signováno vlevo dole H. Roškotová. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1906 - ?
Malířka. Studovala soukromě u prof. Vejrycha v Praze, prof. Ditze v Drážďaněch a prof. Leblanca na Académie de la Grande Chaumière v Paříži. Zúčastňovala se domácích i zahraničních výstav Kruhu výtvarných umělců.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 8 000 Kč.