Hendrik van Leeuwen - Dojička krav

Olej na plátně. 31x50 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Hendrik van Leeuwen
38626. Dojička krav
Dražba ukončena:11.12.2019 20:43:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč