Hermína Laukota

12139. Am Weg zum fernen Ziel

popis: Lept, 23x19 cm, signováno vpravo dole H. Laukota, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:22:50

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč