Hermína Laukota - Am Weg zum fernen Ziel

Lept, 23x19 cm, signováno vpravo dole H. Laukota, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12139. Am Weg zum fernen Ziel
Dražba ukončena:29.06.2017 22:22:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 000 Kč