Hess

35481. Kytice

popis: Olej na sololitu, 44x54 cm. Signováno vpravo dole Hess. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.09.2019 22:48:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 20.08.2019 15:53:31 5212