historismus 2. pol. 19. stol. - Pohár

Kobaltové sklo, výška: 14 cm. Malováno, zlaceno.

Pozn.: Poškozeno.

historismus 2. pol. 19. stol.
304260. Pohár
Dražba ukončena:02.04.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč