Hladík

49094. Dětský portrét

popis: Olej na plátně, 36x28 cm. Signováno vpravo dole Hladík. Rámováno.

pozn.: Rám poškozen.

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen