Hlavsa

305726. V lese

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu. 47x36 cm. Signováno vlevo dole Hlavsa. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:04:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 900 Kč