H.M. Hozier - Kniha: The Franco-Prussian War

Dva díly ve dvou svazcích. 27x22 cm. Vydal William Mackenzie, Londýn. Bohatě ilustrováno ocelorytinami. Polokožená zlacená vazba. Mírně poškozeno.

H.M. Hozier
39499. Kniha: The Franco-Prussian War
Dražba ukončena:16.01.2020 20:51:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.12.2019 20:08:29 2467