H.Monschein - Soubor sedmi módních návrhů z 30. let 20. století

2x akvarel, 5x perokresba, od 11x8 cm do 15x10 cm. 2x signováno H. Monschein, 2x datováno 1933. 1x volný list, 6 paspartováno.

Pozn.: Mírně zašpiněno.

H.Monschein
41549. Soubor sedmi módních návrhů z 30. let 20. století
Dražba ukončena:11.03.2020 20:42:05
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 600 Kč