Holeček

25433. Čapí sněm

popis: Olej na kartonu, 53x73 cm. Signováno vlevo dole Holeček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 29.11.2018 22:53:51

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč