Holeček - Čapí sněm

Olej na kartonu, 53x73 cm. Signováno vlevo dole Holeček. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

25433. Čapí sněm
Dražba ukončena:29.11.2018 22:53:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč