Holeček

12106. Rab

popis: Olej na kartonu, 50x69 cm, signováno vlevo dole Holeček 66, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:00:19

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 300 Kč