Holeček - Rab

Olej na kartonu, 50x69 cm, signováno vlevo dole Holeček 66, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

12106. Rab
Dražba ukončena:29.06.2017 22:00:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč