Holeček

303631. Zátiší s ovocem

popis: Olej na kartonu, 14x14 cm. Signováno vpravo dole Holeček. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.02.2020 19:57:19 6696