Homér - Der Odyssee

Kniha, 17x11 cm. 544 stran. Celokožená zlacená vazba. Malé ozdobné lepty. Vydáno v Augsburgu r. 1784.

Pozn.: Vazba poškozena, chybí titulní list.

Homér
19389. Der Odyssee
Dražba ukončena:17.05.2018 21:45:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.05.2018 16:33:55 457