1) Čertovka - autorský tisk, 40x55 cm, signováno . Horálek, volný list. 2) Návrat z Masopustu - litografie, 38x30 cm, signováno, volný list. 3) Milenci - Linořez, 45x35 cm, signováno, volný list.