Horký

307664. Na trhu

popis: Olej na plátně, 47x43 cm. Signováno vpravo dole Horký. Rámováno.

dražba ukončena: 23.02.2021 20:36:15

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč