Horký - Na trhu

Olej na plátně, 47x43 cm. Signováno vpravo dole Horký. Rámováno.

307664. Na trhu
Dražba ukončena:23.02.2021 20:36:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč