Horník

47189. Koně

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 29x37 cm. Signováno vpravo dole Horník. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 25 dnů, 5 hodin

konec dražby: 29.07.2020 19:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč