Hořovský - Ovocné zátiší

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 45x50 cm. Signováno vpravo dole Hořovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Hořovský
306746. Ovocné zátiší
Dražba ukončena:29.11.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo