Horský - Soubor dvou prací-Strakonice

2x akvarel, oba 16x24 cm. Signovány Horský. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

303392. Soubor dvou prací-Strakonice
Dražba ukončena:27.01.2020 20:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.01.2020 13:30:15 4947