Jiří Hottmar - Žluté kosatce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x49 cm. Signováno vpravo dole Hottmar. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jiří Hottmar
306498. Žluté kosatce
Dražba ukončena:02.11.2020 20:08:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč