Hovorka - Souboj tetřevů

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x49 cm. Signováno vpravo dole Hovorka 1931. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

308772. Souboj tetřevů
Dražba ukončena:29.05.2021 20:09:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč