Hrubý - Váza

Keramika, výška: 44 cm. Signováno Hrubý.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Hrubý
38792. Váza
Dražba ukončena:12.12.2019 19:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč